Paulina i Adrian

Myślę, że każda panna młoda chciałaby, żeby TEN dzień był wyjątkowy… Wszystko musi być perfekcyjnie, a z Grzesiem nie da się inaczej. Pełen profesjonalizm, świeże spojrzenie, ogromne zaangażowanie i talent – myślę, że bylibyśmy w stanie dopasować do Niego znacznie więcej pozytywnych określeń. Do tego dobra energia, optymizm i uśmiech, które pomogły przełamać stres i dobrze się bawić.
Dzięki Tobie nasz dzień właśnie taki był – wyjątkowy, bajkowy, wymarzony – i za każdym razem kiedy sięgam po płytę, jestem wdzięczna losowi, że trafiliśmy na Ciebie Grzesiu! Cudowna oprawa dźwiękowa, fantastyczne ujęcia, szczegóły, które razem tworzą jedną piękną opowieść. Film, który wzrusza, bawi, przywołuje same cudowne chwile jest naprawdę wspaniałą pamiątką i za to gorąco Ci dziękujemy!

Agnieszka i Bartłomiej 

Rekomendacja od „Eweliny” –

 Z Grześkiem mieliśmy okazję współpracować przy sesji narzeczeńskiej i już wtedy poznaliśmy jego atuty- ciekawe pomysły, dbałość o detale, zapał do pracy i duże poczucie humoru. Po obejrzeniu zdjęć tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że na kamerzystę wybraliśmy odpowiednią osobę 🙂 Na filmie z naszego ślubu i wesela uchwycone są wszystkie najważniejsze momenty, ale przede wszystkim pozytywne emocje, które towarzyszyły nam w tym ważnym dniu 🙂 Gdy go oglądamy, od razu mamy uśmiechy na twarzach 🙂 Prawdziwa rewelacja to jednak teledysk z pleneru, do niego z pewnością będziemy wracać najczęściej 🙂 Gorąco polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się jeszcze, czy chcą mieć pamiątkę w postaci filmu- warto 🙂 A Grzesiowi dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia przy innej okazji 😉

Edyta i Przemek    – 07.2014

Rekomendacja od „Eweliny” –

Pewnego razu w sobotę czerwcową, przyszło mi pannę ubierać z głową. Starannie założyć suknię, pończoszki, sprawić by wygląd był prawie jak boski.
Wtedy wpadł Grzesiu – miły chłopczyna, rozstawiać po kątach wszystkich zaczyna.Tu postaw bukiet, popraw kreację i pewny wszystkiego, że on ma rację.
Każdy na znak słuchać się musi, choć samowola jakże znów kusi. Grześ się wygina, strasznie naciąga i cel zamierzony tym prędko osiąga.
W kościele biega, księdza przestawia, by młodych uwiecznić – to jest podstawa. I wnet przybyli wszyscy na salę i zaraz zaczną do rana bale.
Pan kamerzysta tchu nawet nie łapie, choć w noc upalną pot z czoła kapie. Już pierwszy taniec, kamera wciąż w ruchu, do Grzesia krzyczą: Ty dzielny zuchu!
Plener nakręcił, swawole, tańce, nie ma już końca na te hulańce. Wesele minęło i poprawiny, każdy nietęgie po piciu miał miny.
Teraz czekanie, na zdjęcia, na płytę, nic tylko męczę ciągle Edytę, by pokazała, niech się nie wstydzi, co to Grześ wymyślił – niech każdy widzi.
Nadeszła ta chwila – siadam, oglądam, zachwytu pełna wciąż więcej żądam! Jaka perfekcja, jakie kolory! Wnet uchwycone dobre humory.
Goście piękniejsi niż sądzić można, panie zerkają niby z ostrożna. Każdy jest w kadrze bajecznie zrobiony, nawet nasz Przemek jak oswojony.
Nie pozostaje mi nic innego, jak słowa pochwały skierować do niego – do Grzesia – perfekcjonisty takiego, który to przemieni i nawet rudego 🙂
Współpraca, uśmiech – wszystko najlepiej!
Wracając do filmu, aż robi się cieplej. Polecam gorąco więc takie usługi, bo lepszych nie znajdziesz jak cały świat długi! 🙂

Magda i Dawid

Bardzo, bardzo, bardzo skromny Człowiek  z wielkim zaangażowaniem i talentem 🙂
Grzegorz nagrywał nasze wesele od samych przygotowań po sesję plenerową w Krakowie. Całość wyszła cudownie. Nagrane jest wszystko na co wcześniej zwróciliśmy Mu uwagę, dopracowany jest każdy szczegół, świetnie dobrana muzyka. Film trwa około 2 godzin, jest na nim każdy ważny moment a przy okazji film nie jest na siłę przeciągnięty w czasie. Coś co nas zaskoczyło to to, że jak mimochodem podczas pierwszego spotkania wspomnieliśmy, że w sali może być ciemno, przyjechał do niej kilka dni wcześniej sprawdzić oświetlenie. To tez świadczy o Grzegorza zaangażowaniu. Myślę że żadna Para nie jest dla  Niego obojętna. My, choć nie znaliśmy się wcześniej do dzisiaj utrzymujemy kontakt. Film jest dla nas wspaniałą pamiątką z tego ważnego dnia i mimo upływu już prawie roku bardzo często do niej wracamy.
Wszystkim polecamy, szczególnie tym którzy twierdzą że filmy z wesela wychodzą już z mody, one też potrafią zaskoczyć.

A Grzesiowi jeszcze raz dziękujemy! 🙂

Rekomendacje na Facebook