Fotografując każdy Klient jest dla nas niepowtarzalny i wyjątkowy, a swoją pracę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Młodej Pary. Podczas reportażu staramy się skupiać na ludziach i ich emocjach. Ważne są dla Nas detale, precyzja i magia tego wyjątkowego dnia.

Fotografia Ślubna – GLmedia

W dniu ceremonii wykonujemy dla Was reportaż ślubny – od przygotowań poprzez samą uroczystość, aż do wesela. Na ogół spędzamy z Wami i Waszymi gośćmi od 10 do 14 godzin, a nasza praca kończy się na fotografowaniu oczepin, które kończą przyjęcie weselne.

Wykonujemy także plenerową sesję ślubną w tym samym dniu lub w innym, wybranym przez Was terminie.

Podczas ceremonii ślubnej wykonujemy dużą liczbę zdjęć. Otrzymacie je wszystkie, ale najpierw wybierzemy spośród nich 100 fotografii. Starannie wyselekcjonowane zdjęcia poddamy dokładniejszej obróbce, by jeszcze lepiej wydobyć ich piękno. Tę galerię przekażemy Wam na płycie DVD w ozdobnym etui. 60 zdjęć wykonamy także w formie dużych odbitek (15x23cm) na papierze fotograficznym i wręczymy zapakowane w eleganckie pudełko. Na stronie www, do której dostęp będziecie mieli tylko Wy, zamieścimy galerię dla Waszej rodziny i przyjaciół.Dodatkowo…

Jeśli lubicie ozdobne albumy, zamówcie dodatkowo klasyczny, ręcznie wyklejany album lub nowoczesną fotoksiążkę. Dla tradycjonalistów mamy także fotoalbumy z grubymi rozkładówkami. A może planujecie wręczyć pamiątkowe zdjęcia Waszym bliskim? W takim razie zamówcie pakiet dodatkowych, luźnych odbitek bezpośrednio przez waszą internetową stronę ślubną.

Posiadamy upoważnienie Przemyskiej Kurii Metropolitalnej do wykonywania zdjęć i filmów podczas celebracji liturgicznych.

Skontaktujcie się z nami, by porozmawiać o Waszej wymarzonej sesji ślubnej, a przekonacie się, że rozumiemy Wasze oczekiwania.

 

Blog

Zobacz najnowsze wpisy